Nahrávam...

Vienna dental clinic

Cieľom kliniky je zabezpečiť pacientom zdravý a krásny úsmev formou bezbolestných výkonov, ktoré Vám odbúrajú Váš strach a budete odchádzať s úsmevom na tvári. Moderné stomatologické zariadenie zabezpečí pocit najväčšieho pohodlia. Klinika využíva najmodernejšie technológie s ktorými pracuje vysokokvalifikovaný personál. Kladie dôraz na poskytovanie kompletného poradenstva ohľadne liečby a jej postupu v stomatologickej sfére.

Klinika vykonáva

Konzervačná stomatológia
Ortodoncia
Endodoncia
Stomatologická chirurgia

...ďalej...

Dentálna hygiena
Protetická stomatológia
Fixná a Snímateľná protetika
Anestézia

...a nezabúdajme

RTG diagnostika
Detská stomatológia
Estetická stomatológia
986

spokojných pacientov

53

osadených implantátov

1025

ošetrených zubných kazov

495

vyhotovených RTG snímkov

Naše poslanie

Byť lekárom je poslaním. S tým plne súhlasíme. Okrem poslania je táto práca aj naše hobby. To zaručuje dobré výsledky a spokojnosť našich pacientov. Pokiaľ tak nebude, povedzte to nám a my urobíme podľa možností čo najrýchlejšiu nápravu.

Prečo si vybrať nás?

Sme lojálny
Väčšia našich pacientov je u nás na odporučenie svojich známich.
Objednanie na konkrétny termín
Môžete sa objenať telefonicky, alebo e-mailom. Následne pohodlne dôjdete na dohodnutý termín, bez dlhého čakania v čakárni.
Používame najmodernejšie technológie
Snažíme sa vždy kráčať s dobou. Aby boli naše ošetrenia a výkony čo najmenej bolestivé, pravidelne investujeme do nových technológií.
Dobrá dostupnosť
Nachádzame sa pri železničnej stanici Petržalka a v budove Viennagate majú naši pacienti možnsť parkovania na 2 hodiny zdarma.